86

A.Kulboka Badalonoje surinko daugiau klaidų nei naudingumo balų

Spalio 11 d., 15:29
A.Kulbokas pasiekė dviženklį rezultatyvumą

Pralaimėjimą Ispanijos pirmenybėse patyrė Bilbao „RETAbet“ (1/4) ekipa, išvykoje 81:88 (18:33, 23:19, 23:16, 17:20) nusileido Badalonos „Joventut“ (4/1) klubui.

Bilbao krepšininkai iniciatyvą atidavė dar pirmajame kėlinyje, atsilikę 18:33, o vėliau rungtynių eigos jau neperlaužė.

Pusėtinai mačas susiklostė „RETAbet“ lietuviui Arnoldui Kulbokai. Snaiperis per 21 minutę pelnė 10 taškų (1/3 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, sykį prasižengė, 5 kartus suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

Bilbao klubui 19 taškų surinko Jaroslawas Zyskowskis, po 11 – Jonathanas Rousselle ir Arnoldas Kulboka.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Albertas Ventura, 14 – Pau Ribasas (6 rez. perd.), 13 – Ante Tomičius, 10 – Nenadas Dmitrijevičius.

„Ilgoji pertrauka“: Milaknio karjera, Kostičiaus tinkamumas „Rytui“, „Žalgiriui“ ir Evansui naudingas sprendimas, naujos kameros LKL arenose ir kodėl rinktinėje nėra Brazdeikio