0

D.Sabeckis stokojo tikslumo, o jo ir B.Griciūno ekipa patyrė pralaimėjimą (5)

Sausio 6 d., 20:35
D.Sabeckis pelnė 5 taškus

Pralaimėjimą Lenkijoje patyrė Donato Sabeckio ir Beno Griciūno atstovaujamas Slupsko „Czarni“ (8/8) komanda.

Lietuvių klubas išvykoje 65:77 (17:25, 17:20, 12:12, 19:20) pralaimėjo Stargardo „Spojnia“ (9/7) ekipai.

D.Sabeckis per 24 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

B.Griciūnas aikštėje praleido 22 minutes, įmetė 8 taškus (4/6 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.

Stargardo komandai Karolis Gruszeckis pelnė 21 tašką (5/10 trit.), pralaimėjusiems Michaelas Caffey surinko 16.