0
05-24, 22:00
0
0

D.Sabonis akistatoje su V.Wembanyama surinktą trigubą dublį pagardino galingu dėjimu (14) kiti rezultatai

Vasario 23 d., 08:27
D.Sabonis žibėjo prieš V.Wembanyamą (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalingai po „Visų žvaigždžių“ savaitgalio grįžo Sakramento „Kings“ (32/23) su Domantu Saboniu.

Lietuvio klubas savo arenoje 127:122 (30:32, 35:25, 28:30, 34:35) nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ (11/45).

Permainingo mačo finišo tiesiąją „karaliai“ pasiekė atsilikdami 116:120, bet Malikas Monkas sušvelnino rezultatą, De’Aaronas Foxas tritaškiu jį persvėrė, gynėjų metimai vėliau ir įtvirtino Sakramento komandos pergalę.

D.Sabonis atliko jau eilinį trigubą dublį – 33 minutės, 22 taškai (11/15 dvitaškių), 11 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų, blokas, 2 klaidos ir pražanga.

19-ąjį šio sezono trigubą dublį lietuvis pagardino ir galingu dėjimu.

„Nereikia priprasti prie to, ką jis išdarinėja. Tai nėra normalu. Šiame žaidime tai įgyvendinta tik keletą kartų“, – komandos draugą gyrė D.Foxas.

Dar įspūdingesniu ketvirtą lietuvio trigubą dublį per penkias pastarąsias rungtynes paverčia tai, kad jis galėjo apskritai nerungtyniauti, nes buvo apsirgęs. Sprendimas leisti jį į aikštę priimtas prieš pat susitikimo startą.

Tiesioginėje akistatoje su D.Saboniu ryškus buvo ir Victoras Wembanyama. Prancūzas per 31 minutę pelnė 19 taškų (7/15 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 2/3 baudų metimų), 13 atkovotų, 5 perimti bei prarastas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai, 5 blokai ir pražanga.

Jaunasis talentas liko per rezultatyvų perdavimą nuo reto „5x5“ pasiekimo, kai šis skaičius pasiekiamas net penkiose kertinėse statistikos kategorijose. Pastarąjį kartą 2019-aisiais tai įgyvendino Jusufas Nurkičius, tarp aktyvių NBA žaidėjų tai pavykę yra tik Antthony Davisui, Draymondui Greenui ir Nicolas Batumui.

Vidurio puolėjai nebuvo rezultatyviausi savo komandose – 32 taškus svečiams pelnė Devinas Vassellas, 28 šeimininkams sumetė D.Foxas.

Abi komandos dabar keliaus į Los Andželą, kur „Kings“ svečiuosis pas „Clippers“, o „Spurs“ lankys „Lakers“.

„Spurs“: Devinas Vassellas 32 (7 rez. perd., 3/4 tritaškių), Victoras Wembanyama 19 (13 atk. kam., 4 rez. perd., 5 per. kam., 5 blokai), Keldonas Johnsonas 18, Jeremy Sochanas 16 (8 atk. kam.), Tre Jonesas (9 rez. perd.) ir Julianas Champagnie (5 atk. kam.) po 10.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 28 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Domantas Sabonis 22 (11 atk. kam., 11 rez. perd.), Kevinas Huerteris (5 rez. perd., 5/8 tritaškių) ir Malikas Monkas (1/5 tritaškių) po 21, Keeganas Murray’us 16.

Kiti rezultatai:

Orlando „Magic“ (31/25) 116:109 Klivlando „Cavaliers“ (36/18)

Detroito „Pistons“ (8/47) 115:129 Indianos „Pacers“ (32/25)

Niujorko „Knicks“ (34/22) 110:96 Filadelfijos „76ers“ (32/23)

Bruklino „Nets“ (21/34) 93:121 Toronto „Raptors“ (20/36)

Fynikso „Suns“ (33/23) 113:123 Dalaso „Mavericks“ (33/23)

Bostono „Celtics“ (44/12) 129:112 Čikagos „Bulls“ (26/30)

Hjustono „Rockets“ (24/31) 105:127 Naujojo Orleano „Pelicans“ (34/22)

Los Andželo „Clippers“ (36/18) 107:129 Oklahomos „Thunder“ (38/17)

Vašingtono „Wizards“ (9/46) 110:130 Denverio „Nuggets“ (37/19)

Šarlotės „Hornets“ (14/41) 115:107 Jutos „Jazz“ (26/31)

Los Andželo „Lakers“ (30/27) 110:128 San Fransisko „Golden State Warriors“ (28/26)