93

J.Butlerio mainai D.Wade'o sprendimo nepakeitė

Birželio 23 d., 06:31
D.Wade'as yra pasiryžęs likti Čikagoje (Scanpix nuotr.)

Manęs, kad Jimmy Butleris ir kitą sezoną rungtyniaus Čikagos „Bulls“ gretose, Dwyane'as Wade'as pareiškė, kad renkasi savo sutartyje esantį „pliusą“ ir lieka Čikagoje.

Šiam scenarijui nebuvo lemta iki galo išsipildyti. J.Butleris buvo iškeistas į Minesotos „Timberwolves“ ekipą, bet D.Wade'o sprendimo tai nepakeitė – jis vis tiek yra pasiryžęs ir toliau būti „buliumi“.

Pasirinkęs likti komandoje, D.Wade'as kitą sezoną uždirbs garantuotus 24 milijonus Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių. Vargu, ar 35 metų gynėjas laisvųjų agentų rinkoje rastų geresnį pasiūlymą.

J.Butleris per 37 minutes rinko 23,9 taško, 6,2 atkovoto kamuolio ir 5,5 rezultatyvaus perdavimo (37 procentų tritaškių taiklumas), o D.Wade'as – 30 minučių, 18,3 taško, 4,5 atkovoto kamuolio ir 3,8 rezultatyvaus perdavimo (31 procento tritaškių taiklumas).