93

J.Clarksono šou atnešė Filipinams pirmąją pergalę Pasaulio taurėje FOTOGALERIJA

Rugsėjo 2 d., 16:50
J.Clarksonas dominavo (FIBA nuotr.)

Užtikrintą pergalę Pasaulio taurės M grupėje pasiekė Filipinai (1/4), kurie 96:75 (16:16, 23:24, 34:11, 23:24) įveikė kinus (1/4).

Filipiniečiams tai pirmoji čempionato pergalė. Tiesa, šios rinktinės nebekovojo dėl tiesioginės vietos olimpiadoje – ji Azijoje atiteko Japonijai.

Lygesnė kova vyko du kėlinius – po jų Filipinai surengė puikų trečią kėlinį ir atitrūko. Dar ketvirčio pradžioje kinai pirmavo 44:39, tačiau Rhenzo Abando metimai ir Jordano Clarksono rengtas šou greitai Filipinų persvarą vertė triuškinama – 73:50. Aleksandro Džordževičiaus pasitarimai naudos nebedavė.

Paskutiniame kėlinyje kinai nebeatsitiesė.

J.Clarksonas per 33 minutes pelnė 34 taškus (5/10 trit.) ir rinko 29 naudingumo balus. Jam tai geriausias mačas pasaulio čempionate.

Filipinai: Jordanas Clarksonas 34 (5/10 trit.), Rhenzas Abando 14, Kai‘us Sotto 12 (6 atk. kam.), Dwightas Ramosas 11, June‘as Fajardo 9.

Kinija: Kaieris Li 17 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Zhenlinas Zhangas 13, Rui Zhao ir Mingxuanas Hu (6 atk. kam.) – po 12, Jinqiu Hu 10.