Lenkijoje pergalę kalė B.Griciūno dvigubas dublis ir D.Sabeckio perdavimai (1)

Vasario 10 d., 20:30
B.Griciūnas buvo sunkiai sulaikomas

Lenkijos pirmenybėse sunkią pergalę iškovojo lietuviškiausia lygos ekipa.

Manto Česnauskio treniruojami Slupsko „Czarni“ (11/10) savo arenoje 92:90 (25:21, 20:22, 17:24, 30:23) nugalėjo Lancuto „Sokol“ (4/17) komandą.

Benas Griciūnas nugalėtojams per 29 minutes surinko 23 taškus (7/9 dvitaškių, 9/10 baudų metimų), 11 atkovotų ir prarastą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, 2 pražangas bei 31 naudingumo balą. Labiausiai džiugina taiklūs aukštaūgio baudų metimai, šį sezoną metami vos 42 procentų taiklumu.

Donatas Sabeckis taip pat buvo arti dvigubo dublio – 29 minutės, 8 taškai (1/1 dvitaškio, 2/6 tritaškių), 2 atkovoti ir prarastas kamuolys, 7 rezultatyvūs perdavimai, 5 pražangos bei 12 naudingumo balų.

28 taškus lietuvių komandai pelnė Michaelas Caffey (4/8 tritaškių, 7 rez. perd.), 14 – Šymonas Wojcikas, 13 – MaCio Teague’as (4/6 tritaškių).

Svečiams 21 tašką surinko Ikechukwu Nwamu (7/11 dvitaškių, 5 rez. perd.), 17 – Adamas Kempas, 14 – Arturas Labinowičius (8 atk. kam.).

Slupsko komanda šešiolikos klubų lygoje dalinasi penktąją vietą, „Sokol“ žengia keturiolikti.