0

M.Kalnietis prametė 10 metimų „iš žaidimo“ (11)

Balandžio 24 d., 21:10
M.Kalnietis krepšį atakavo pasibaisėtinai (Scanpix)

Italijos pirmenybėse nesėkmingai rungtynės susiklostė Mantui Kalniečiui, tačiau, nepaisant to, jo atstovaujama Milano „Emporio Armani“ (22/7) namuose 81:77 (23:16, 23:16, 18:20, 17:25) palaužė Kremonos „Vanoli“ (18/11).

Lietuvos rinktinės pagrindinis atakų organizatorius per 25 minutes sukrapštė 4 taškus (0/7 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 4 naudingumo balus.

Milano komandoje žibėjo 28 taškus pelnęs Estebanas Batista (14/18 dvit., 13 atk. kam., 36 naud. bal.). Kremonos ekipoje po 13 taškų įmetė Elstonas Turneris ir Deronas Washingtonas.

„Ilgoji pertrauka“: Lietuva olimpiados elite 2028 m., kaip Vilniuje privilioti sirgalius, dovanos LKL komandose, vasaros rinkos realybė, Lietuvos klubai Europoje ir geriausi Jaručio varžovai aikštelėje