0

„Nets“ sugrįžimą vainikavo R.Foye'aus tritaškis, palaidojęs „Hornets“

Gruodžio 27 d., 07:41
R.Foye tapo didvyriu (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) retą pergalę iškovojo Bruklino „Nets“ (8/22), kuri namuose 120:118 (31:40, 23:23, 29:25, 37:30) nukovė Šarlotės „Hornets“ (17/14).

Rungtynes „Hornets“ pradėjo įspūdingai. Svečiai per pirmąsias 12 minučių sugebėjo surinkti 40 taškų.

Trečiajame kėlinyje Šarlotės krepšininkų persvara pasiekė 14 taškų ribą. Lyg to būtų maža, traumą patyrė „Nets“ gynėjas Jeremy Linas.

Vis tik tai virto tarsi įkvėpimu „Nets“ komandai, kuri spurtavo 15:0, panaikino deficitą ir išsiveržė į priekį 69:68.

Lemiamame ketvirtyje, likus 3 minutėms, „Nets“ pirmavo 111:105. Tada Nicolas Batumas pataikė tritaškį su pražanga, o rezultatą išlygino Cody Zelleris (111:111).

Pastarasis išvedė „Hornets“ į priekį, likus 8 sekundėms (118:117). Tačiau lemiamoje atakoje nesudrebėjo „Nets“ gynėjo Randy Foye'aus ranka – jo tritaškis sulig rungtynių pabaigą skelbusia sirena paskandino Šarlotės komandą (120:118).

„Nets“: Bojanas Bogdanovičius 26 (4/7 trit.), Seanas Kilpatrickas 23 (4/7 trit.), Brookas Lopezas 21, Jeremy Linas 17, Rondae Hollisas-Jeffersonas 10.

„Hornets“: Nicolas Batumas 24, Jeremy Lambas 17, Cody Zelleris (9 atk. kam.) ir Kemba Walkeris (6 rez. perd.) po 15, Michaelas Kiddas-Gilchristas 12 (10 atk. kam.).