0

Pralaimėtame mače A.Juškevičius pelnė dviženklį taškų skaičių

Gegužės 13 d., 23:50
A.Juškevičius pelnė 10 taškų (FIBA Europe nuotr.)

Prancūzijos pirmenybėse pralaimėjimą patyrė Ado Juškevičiaus atstovaujama Nantero 92 (23/10) komanda, kuri išvykoje 70:75 (22:16, 19:22, 13:16, 16:21) nusileido Breso Burgo JL (18/15) klubui.

A.Juškevičius per 22 minutes pelnė 10 taškų (0/1 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, 1 – perėmė, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Robas Gray’us, o pralaimėjusiems 19 pridėjo Jeremy Senglinas.

„Ilgoji pertrauka“: Milaknio karjera, Kostičiaus tinkamumas „Rytui“, „Žalgiriui“ ir Evansui naudingas sprendimas, naujos kameros LKL arenose ir kodėl rinktinėje nėra Brazdeikio

Gairės: 92, jl, juškevčius