0

Pratęsimo dramoje Sakramente – 50-asis iš eilės D.Sabonio dublis ir karjeros rekordas (23)

Kovo 19 d., 08:14
D.Sabonis vėl siautėjo (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Domanto Sabonio atstovaujamas Sakramento „Kings“ (39/28) klubas, kuris namuose per pratęsimą 121:111 (28:32, 29:15, 27:29, 21:29, 16:6) palaužė Memfio „Grizzlies“ (23/46) krepšininkus.

D.Sabonis nugalėtojams per 40 minučių surinko 25 taškus (6/15 dvit., 0/2 trit., 13/15 baud.), 18 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 2 blokus ir 4 pražangas.

13 pataikytų baudų metimų yra naujas lietuvio karjeros rekordas. Šiame mače D.Sabonis užfiksavo 50-ąjį dvigubą dublį ir vos trimis atsilieka nuo rekordinio Kevino Love'o pasirodymo, užfiksuoto 2011 m. (53).

Likus pusei minutės iki pagrindinio laiko pabaigos Memfio ekipa po dvitaškio pirmavo 105:103, tačiau De'Aaronas Foxas pataikė dvitaškį (105:105), svečiai prametė ir viskas kėlėsi į pratęsimą.

Likus 3,5 minutės iki pridėto laiko pabaigos rezultatas buvo lygus 107:107, bet tada Sakramento klubas spurtavo 10:0, D.Sabonis įdėjo iš viršaus, Malikas Monkas sumetė baudas ir šeimininkai įgijo pergalingą pranašumą (117:107).

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų ekipoje žaidė Jarrenas Jacksonas, kuris surinko 25 taškus (7/21 dvit., 1/6 trit., 8/9 baud.), tačiau pataikė vos 8 metimus iš 27.

„Kings“: Malikas Monkas 28 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 25 (13/15 baud., 18 atk. kam., 5 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 25 (10 rez. perd.), Keeganas Murray'us 15 (10 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 11 (5 atk. kam.).

„Grizzlies“: Jarrenas Jacksonas 25 (8/27 met.), Desmondas Bane'as 24 (5 atk. kam.), G.G.Jacksonas 22 (7 atk. kam.), Santi Aldama 14 (9 atk. kam.).

Gairės: nba, sabonis, kings