0

Prieš „Spurs“ dominavęs D.Sabonis dėjimu išplėšė pergalę (25) kiti rezultatai

Kovo 8 d., 08:10
D.Sabonis nulėmė rungtynes (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) rungtynių herojumi tapo Sakramento „Kings“ (36/26) pergalę nukalęs Domantas Sabonis.

Lietuvio taškai leido „karaliams“ apginti namų tvirtovę prieš San Antonijaus „Spurs“ (13/50) – 131:129 (30:31, 41:28, 29:36, 31:34).

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Kings“ lemiamoje atkarpoje buvo praradę iniciatyvą (108:116). Rezultatą išlyginti pavyko tik likus žaisti 23 sekundes, kai iš toli pataikė Malikas Monkas (129:129). D.Sabonis tuomet perėmė Malaki’aus Branhamo siųstą kamuolį bei dėjimu suteikė pranašumą šeimininkams. Atsakomoji „Spurs“ ataka baigėsi nesėkmingais Devino Vassello ir Jeremy Sochano bandymais.

D.Sabonis buvo arti sau jau įprasto trigubo dublio – 38 minutės, 31 taškas (13/18 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/3 baudų metimų), 17 atkovotų, perimtas ir 4 prarasti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai, blokas bei 2 pražangos.

Lietuviui tai buvo jau 45-asis dvigubas dublis paeiliui.

„Kings“ lietuvio pastangomis laimėjo kovą dėl kamuolių 46:37, tačiau tritaškius metė vos 31 procento taiklumu (10/32). Tuo tarpu „Spurs“ tolimus metimus laidė sklandžiu 47 procentų tikslumu (16/34).

Svečiams dėl čiurnos skausmų padėti negalėjo Victoras Wembanyama, lyderio vaidmenį perėmė D.Vassellas – 39 minutės, 30 taškų (7/11 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 4/4 baudų metimų), 5 atkovoti, 2 perimti ir 2 prarasti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai bei blokas.

„Spurs“ šį sezoną pralaimėjo visus septynis mačus, kuriuose nežaidė V.Wembanyama.

Į pergalingą kelią grįžti San Antonijaus klubas mėgins išvykoje į San Fransiską, „Kings“ namie priims Hjustono „Rockets“.

„Spurs“: Devinas Vassellas 30 (5 atk. kam., 9 rez. perd., 4/7 tritaškių), Malaki’us Branhamas 23 (5/5 tritaškių), Keldonas Johnsonas (4 rez. perd., 4/11 tritaškių) ir Zachas Collinsas (7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 22, Blake’as Wesley 11, Jeremy Sochanas 9 (8 atk. kam., 3/10 metimų), ... , Tre Jonesas 2 (5 atk. kam., 12 rez. perd.).

„Kings“: De’Aaronas Foxas 33 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 1/7 tritaškių), Domantas Sabonis 31 (17 atk. kam., 9 rez. perd., 4 klaidos), Malikas Monkas 18 (7 atk. kam., 9 rez. perd., 6 klaidos, 2/7 tritaškių), Harrisonas Barnesas 17, Keonas Ellisas 11 (3/5 tritaškių), Davionas Mitchellas ir Trey’us Lylesas (6 atk. kam.) po 9.