Retai prametęs L.Jamesas pratęsė solidžią „Lakers“ seriją (1)

Balandžio 3 d., 10:00
L.Jamesas vėl beveik neprametė (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) gerokai įsibėgėjo Los Andželo „Lakers“ (43/33) ekipa.

Septintą pergalę per aštuonis mačus Kalifornijos klubas iškovojo svečiuose pas Toronto „Raptors“ (23/52) – 128:111 (34:25, 30:33, 36:21, 28:32).

Šeimininkai paskutinį kartą priekyje buvo dar pirmojo kėlinio viduryje (21:19). Vėliau rezultatą persvėrę „Lakers“ laikėsi pranašumo, kurį lemiamame ketvirtyje pakėlė iki 32 taškų (116:84) ir atgal nebesidairė.

Vėl itin efektyvus buvo LeBronas Jamesas – 29 minutės, 23 taškai (9/11 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/5 baudų metimų), 4 atkovoti ir prarastas kamuolys, 9 rezultatyvūs perdavimai bei nė vienos pražangos.

„Visiškas elitas. Neįtikėtina matyti tokio amžiaus žaidėją, po 20 metų NBA, žaidžiantį tokiu aukštu lygiu. Nesame matę nieko panašaus“, – po mačo kepurę nukėlė „Raptors“ strategas Darko Rajakovičius.

„Lakers“ šiame mače tritaškius laidė 44 procentų taiklumu (18/41), o kovą dėl kamuolių laimėjo 47:40, atlikdami ir gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų (38:25). Los Andželo klubui neprireikė ir įprastai gausių baudų metimų (6/12).

Toronto komandoje išsiskyrė R.J.Barrettas – 26 minutės, 28 taškai (9/15 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/7 baudų metimų), 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 3 pražangos.

Kanados ekipa Rytų konferencijoje užima dvyliktąją vietą ir jau neturi šansų pakliūti į įkrintamąsias. Šį tempą išlaiko devintąją vietą Vakaruose pasiekusi Los Andželo ekipa.

„Lakers“ kelionę po Rytų pakrantę pratęs Vašingtone, „Raptors“ vyksta į svečius pas Minesotos „Timberwolves“ (52/23).

„Lakers“: D’Angelo Russellas 25 (7 rez. perd., 7/14 tritaškių, 4 klaidos), LeBronas Jamesas 23 (9 rez. perd., 10/12 metimų), Anthony Davisas 21 (12 atk. kam., 0/4 tritaškių, 5 klaidos), Rui Hachimura 14 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Maxas Christie 12 (7 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 9 (3/6 tritaškių), Taureanas Prince’as 8 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Austinas Reavesas (6 rez. perd., 3 blokai, 1/5 tirtaškių) ir Jaxsonas Hayesas (7 atk. kam.) po 7.

„Raptors“: R.J.Barrettas 28 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Immanuelis Quickley 20 (6 rez. perd., 3/7 tritaškių), Gradey Dickas (2/5 tritaškių) ir Kelly Olynykas (7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 14, Mouhamadou Gueye (3 blokai, 5 klaidos), Garrettas Temple’as (0/5 tritaškių) ir Jordanas Nwora (5 atk. kam., 4 klaidos) po 6.