0

Svarbiose Čempionų lygos rungtynėse T.Lydeka pasižymėjo naudingu žaidimu

Sausio 17 d., 22:58
T.Lydeka pelnė 8 taškus (Scanpix nuotr.)

Sasario „Banco di Sardegna“ (6/7) komanda su Tautvydu Lydeka iškovojo svarbią pergalę Čempionų lygoje ir E grupės mače svečiuose 78:75 (19:16, 13:17, 25:9, 21:33) palaužė Liudvigsburgo „Riesen“ (8/5) klubą.

Lietuvis per 21 minutę pelnė 8 taškus (4/6 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Sasario klube rezultatyviausias buvo 22 taškus įmetęs Rokas Stipcevičius, o „Riesen“ ekipai 16 taškų pelnė Cliffordas Hammondsas.

Sasario komanda prieš paskutinįjį etapo turą balansuos ant ribos dėl patekimo į atkritamąsias.

„Ilgoji pertrauka“: Milaknio karjera, Kostičiaus tinkamumas „Rytui“, „Žalgiriui“ ir Evansui naudingas sprendimas, naujos kameros LKL arenose ir kodėl rinktinėje nėra Brazdeikio