Tarp NCAA lietuvių ryškiausi buvo T.Sargiūnas ir R.Jocius (4)

Vasario 29 d., 10:04
R.Jocius vėl žaidė starto penkete

Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) ant parketo vėl pasirodė būrelis lietuvių.

Šeštąjį reitingą lygoje turintys Arizonos universiteto „Wildcats“ (22/6) išvykoje laimėjo principinį mūšį prieš Arizonos valstybinio universiteto „Sun Devils“ (14/15) – 85:67 (41:27, 44:40).

Motiejus Krivas per 10 minučių surinko 2 taškus (1/2 dvitaškių) ir kartą prasižengė.

Paulius Murauskas aikštėje praleido mažiau nei minutę ir niekuo nepasižymėjo.

17 taškų nugalėtojams pelnė Kylanas Boswellas (3/4 tritaškių), varžovams 16 taškų surinko nuo suolo pakilęs Adamas Milleris.

Keturių pralaimėjimų seriją nutraukė Xaviero universiteto „Musketeers“ (14/14), namie 91:58 (33:29, 58:29) sutriuškinę DePaulo universiteto „Blue Demons“ (3/25).

Gytis Nemeikša pakilęs nuo suolo sužaidė 9 minutes, prametė dvitaškį, atkovojo 5 ir perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius prasižengė.

32 taškus Xaviero ekipai pelnė Quincy Olivaris (6/10 tritaškių, 5 atk. kam., 4 rez. perd.), varžovų gretose rezultatyviausias su 14 taškų buvo Elijah Fisheris (6 atk. kam.).

Šiaurės Karolinos universiteto Grinsbore „Spartans“ (21/9) namie net 100:58 (50:34, 50:24) mindė Virdžinijos karinio instituto (VMI) „Keydets“ (4/26).

Domas Kauzonas per 4 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio) ir atkovojo 2 kamuolius.

26 taškus lietuvio komandai surinko Mikaelas Brownas-Jonesas (9 atk. kam.), 22 – KeyShaunas Langley (6/9 tritaškių, 5 rez. perd.). Svečiams 20 taškų sumetė Corey Chesley (3/3 tritaškių).

High Pointo universiteto „Panthers“ (24/6) savo arenoje po pratęsimo 100:96 (41:34, 45:52, 14:10) palaužė Winthropo universiteto „Eagles“ (17/13).

Rungtynėse intrigos netrūko, bet neutralių gerbėjų akiai jos nebuvo itin patrauklios – komandos kartu išmetė net 86 baudų metimus bei būtent jais sprendė visus reikalus („Eagles“ – 30/50, „Panthers“ – 32/36).

Titas Sargiūnas pakilęs nuo suolo per 15 minučių pelnė 6 taškus (1/1 dvitaškio, 4/5 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius prasižengė.

25 taškus lietuvio komandoje pelnė Abdoulaye Thiamas (5/12 tritaškių), svečiams 27 taškus surinko Kasenas Harrisonas (4 rez. perd.).

La Salle’o universiteto „Explorers“ (14/15) išvykoje 63:75 (34:31, 29:44) krito prieš Duquesne’o universiteto „Dukes“ (17/11).

Rokas Jocius per 23 minutes pelnė 6 taškus (3/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 3 kamuolius ir kartą prasižengė.

17 taškų lietuvio komandai surinko Daeshonas Shepherdas (7 atk. kam.), nugalėtojams 22 taškus pelnė Jimmy Clarkas (8 rez. perd.).