Vėl kuklus J.Valančiūnas sugėrė gynėjo dėjimą (14)

Kovo 22 d., 08:33
J.Valančiūnas nežibėjo (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) geros serijos išlaikyti nepavyko Naujojo Orleano „Pelicans“ (42/27) ekipai su Jonu Valančiūnu.

Luizianos klubas išvykoje 106:121 (28:23, 20:34, 27:38, 31:26) krito prieš Orlando „Magic“ (42/28).

„Pelikanai“ paskutinį kartą pirmavo antrojo kėlinio pradžioje (34:32), vėliau paleidę varžovus į priekį ir lemiamu metu neradę būdų pakurstyti intrigą.

Starto penkete žaidęs J.Valančiūnas per 18 minučių surinko 6 taškus (3/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio), 5 atkovotus ir perimtą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, klaidą bei 3 pražangas.

Uteniškis septintame mače paeiliui nepasiekė dviženklio rezultatyvumo, o trečiajame kėlinyje dar ir sugėrė Jaleno Suggso dėjimą.

„Pelicans“ šiame mače nieko nesusikūrė ties perimetru (6/20, 30 procentų tritaškių), kovą dėl kamuolių pralaimėjo 33:40, o rezultatyvius perdavimus dalinosi vos dažniau nei klydo (24 ir 18).

Naujojo Orleano klubas iki šio susitikimo buvo iškovojęs septynias pergales per aštuonis mačus.

„Magic“ gretose rezultatyviausias su 22 taškais buvo per lietuvį krovęs J.Suggsas, antrąjį karjeros trigubą dublį atliko Paolo Banchero – 33 minutės, 20 taškų (7/13 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 0/2 baudų metimų), 10 atkovotų, perimtas ir 4 prarasti kamuoliai, 11 rezultatyvių perdavimų bei 2 pražangos.

„Tiesiog leidžiu žaidimui pačiam ateiti pas mane. Perdavimais komunikuoju su savo komandos draugais ir tiesiog noriu rasti laisvus vyrukus“, – po mačo teigė itališkų šaknų amerikietis.

„Pelicans“ lieka Floridoje, kurioje aplankys Majamio „Heat“ (38/31) tvirtovę, Orlando klubas priims kito lietuvio atstovaujamus Sakramento „Kings“ (40/29).

„Pelicans“: Trey’us Murphy 21 (3/5 tritaškių), Zionas Williamsonas 20 (7 atk. kam., 8 klaidos), C.J.McCollumas 18 (3/6 tritaškių), Brandonas Ingramas 14, Herbertas Jonesas 13 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jeremiah Robinsonas-Earlas ir Jonas Valančiūnas (5 atk. kam.) po 6.

„Magic“: Jalenas Suggsas 22 (3/8 tritaškių), Paolo Banchero 20 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), Franzas Wagneris 18, Moritzas Wagneris 14 (5/5 metimų), Cole’as Anthony 10 (5 atk. kam.), Jonathanas Isaacas 9 (5 atk. kam.), Wendellas Carteris 8 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Lietuvos agentų darbas, vertę pakėlę LKL lietuviai, LKF galimybės „įpirkti“ aukšto lygio žaidėją, krepšininkų ilgaamžiškumas, nutekanti informacija iš klubų ir 3x3 rinktinių galimybės