0
05-24, 22:00
0
0

Įkrintamųjų traukinį besivaikantys „Rockets“ dramatiškai pratęsė įspūdingą pergalių seriją (5)

Kovo 30 d., 08:50
J.Greenas buvo rezultatyviausias (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę iškovojo Hjustono „Rockets“ (38:/35) ekipa, kuri išvykoje 101:100 (13:23, 28:24, 28:25, 32:28) palaužė Jutos „Jazz“ (29/45) komandą.

Likus 15 sekundžių ketvirtajame kėlinyje Fredas VanVleetas pataikė dvitaškį ir padvigubino svečių pranašumą (99:95), tačiau tuo pačiu atsakė Johny Juzangas – 97:99. Svarbias baudas realizavo Jalenas Greenas (101:97) ir paskutinėmis sekundėmis iš toli pataikę Tayloras Hendricksas jau tik sumažino skirtumą iki minimalaus – 100:101.

Įkrintamąsias varžybas gaudanti Hjustono komanda jau iškovojo 11 pergalių iš eilės ir šiuo metu Vakarų konferencijoje yra 11 vietoj, o nuo dešimtosios pozicijos juos skiria tik vienas laimėjimas.

Į pergalę „Rockets“ vedė Jalenas Greenas, kuris 39 minutes pelnė 34 taškus (7/13 dvit., 4/11 trit., 8/14 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Jazz“: Joshas Collinsas 30 (11 atk. kam.), Collinas Sextonas 29 (10/21 metimai), Johny Juzangas 12, Krissas Dunnas 11 (8 atk. kam.).

„Rockets“: Jalenas Greenas 34 (9 atk. kam.), Fredas VanVleetas 22 (4/14 trit.), Amenas Thompsonas 18 (14 atk. kam.), Jabari Smithas 14 (3/8 trit.).

Gairės: rockets, jazz